brKrótki i treściwy wpis na temat najlżejszych kolców do biegania jakie znalazłem w internecie. W zasadzie każde kolce do biegania nadają się do dystansów od 60 do 10 000 metrów (poza tymi do skoków), jednak im but sztywniejszy i bardziej dynamiczny tym lepszy do biegania sprintów. Jednak często decydujący wpływ w wyborze ma cena i waga. Które kolce w tym zestawieniu wypadły najlepiej?

 

 

tabel kolce nikeKolce lekkoatletyczne są tak samo potrzebne jak woda rybom. Które kolce lekkoatletyczne firmy NIKE w sezonie 2017 są najbardziej wartościowe? Które kosztują najmniej, a które najwięcej? Które mają najlepszy stosunek ceny do wagi i jakości? Te oraz kilka innym pytań w zbiorczym zestawieniu kolców tej firmy na sezon - wiosna 2017.

Zestawienie zostało stworzone pod kątem przydatności butów do biegania sprintów. Znajdują się tutaj również kolce dość wszechstronne jak Maxcaty czy kolce do biegów średnich, w których wiele osób zaczyna przygodę z lekkoatletyką.

agt2150 1Kupione xxx lat temu za ponad 300 złotych buty nie nadawały się do użytku. Jak wygląda model Asics GT-2150 od kuchni? Czy nadaję się dla lekkoatletów? Czy te buty poradzą sobie z tak wymagającymi ćwiczeniami jakie występują w lekkiej atletyce? Jak w tym krojeniu wypadł ASICS?

But bardzo solidny, wygodny i wielofunkcyjny. Począwszy od biegania, poprzez ćwiczenia sprawnościowe, szybkościowe po siłownie i siłę biegową. Buty miały za soba setki treningów, setki kilometrów, nie jeden śnieg i deszcz na cholewce. Ich czas nadszedł.

Teraz nie sposób znaleźć te buty w internecie, więc to był niezły okaz.

Polub blog

© 2014-2017 Człowiek Stadion. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

O blogu

Człowiek stadion - czyli ja! 

Kim jestem? Pasjonatem, byłym zawodnikiem, zapaleńcem. Osobą, która pisze o tym co się dzieje w świecie królowej sportu. Piszę o tym co myślę, z punktu widzenia byłego zawodnika. Prowadzę wywiady, piszę o nowinkach, poruszam trudne tematy.

Wszystko w imię lekkiej atletyki.

Blog zawiera przemyślenia, wywiady i wszystko inne czego nie znajdziesz nigdzie indziej.