A+ A A-

Aktualności - obiekty

Szczecinek: obiekt na finiszu

Stadion Szczecinek projekt, foto: powiat.szczecinek.pl

12 kwietnia na stadionie w Szczecinku pojawiła się wizytacja Zarządu Powiatu, wówczas trwały prace związane z malowaniem lini na bieżni, czy prace wykończeniowe budynków. Obecnie wszystkie roboty są na finiszu i do połowy maja obiekt ma zostać w pełni ukończony.

Kleczew: rusza budowa

Kleczew, woj. Wielkopolskie, foto: maps.google.com

Ruszyła budowa stadionu miejskiego w Kleczewie. Nowy obiekt w województwie wielkopolskim będzie posiadał 400 metrów, a dodatkowo skocznie w dal i wzwyż oraz koło do kuli.

Kartuzy: umowa z wykonawcą podpisana

Stadion Kartuzy - projekt

W Kartuzach podpisano umowę na wykonanie stadionu lekkoatletycznego na łączną kwotą nieco ponad 6.3 mln złotych. Nowy obiekt wykonają firmy Gardenia Sport Sp. z o.o. z Warszawy oraz JIMMY Jerzy Cichocki, Janusz Zandberg. Sp. j. z Warszawy.

Gmina Osie: stadion i boisko do 2019

Wizualizacja nowego stadionu, fot: Gmina Osie

W Gminie Osie (pow. świecki) powstanie nowy stadion lekkoatletyczny oraz boisko do piłki nożnej. Obiekt tartanowy będzie posiadał bieżnię 400 metrową, cztery tory na łukach oraz sześć na prostej, wartość obu inwestycji to około 5 mln złotych.

  • Patryk Jasiński
  • Kategoria: Aktualności obiekty
  • Odsłony: 2048

Buk: będzie stadion dla lekkoatletów

Stadion Buk, Sebastian Spychała, stadiony.net

W Buku (woj. wielkopolskie) powstanie stadion lekkoatletyczny przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Nowy obiekt z sześcioma torami na prostej i czterema na łukach ma posiadać certyfikat PZLA.

  • Patryk Jasiński
  • Kategoria: Aktualności obiekty
  • Odsłony: 1845

Zabrzeg: stadion do połowy wakacji

Projekt stadionu w Zabrzegu.

Do końca lipca w Zabrzegu ma zostać oddany do użytku stadion gminny o długości 400 metrów. Obiekt będzie także posiadał obiekty i urządzenia do rozgrywania konkurencji technicznych, a dodatkowo świadectwo PZLA, które pozwoli na organizację mityngów.

  • Patryk Jasiński
  • Kategoria: Aktualności obiekty
  • Odsłony: 1544

Olsztyn: 3.5 mln na stadion piłkarski

Stadion lekkoatletyczny w Olsztynie

O stanie obiektów sportowych w Olsztynie możnaby wiele dyskutować, jednak zarówno piłkarski jak i lekkoatletyczny są w opłakanym stanie. W ostatnim czasie znalazło się ponad 3 mln złotych na rewitalizację murawy obiektu piłkarskiego. Na remont nawierzchni tartanowej przyjdzie jeszczez poczekać.

Sierakowice: oferty wyższe niż budżet

Stadion Sierakowice - projekt

Gmina Sierakowice zabezpieczyła na budowę nowego stadionu 1.492.700 - czyli 50% wartości inwestycji. Drugie tyle dołożyć ma MSiT, a całość ma zostać rozliczona do 2020 roku. Niestety oba tegoroczne przetargi nie wyłoniły wykonawcy - wszystkie oferty są wyższe niż zaplanowany budżet.